18 sierpnia 2017 r. serwisy:
e-Inspektorat.ZUS.pl - Serwis obsługi Klientów Zakładu Ubezpieczeń Społecznych e-Inspektorat

OGÓLNY

PŁATNIK SKŁADEK

UBEZPIECZONY

ŚWIADCZENIOBIORCA

LEKARZ

UE
Witamy w serwisie e-inspektorat.zus.pl  | Wyszukaj:
Aktualności Aktualności
Przewodnik po serwisie Przewodnik
po serwisie
Katalog tematyczny serwisów ZUS Katalog tematyczny serwisów ZUS
Co powinieneś zrobić, gdy... Co powinieneś zrobić, gdy...
Chcesz załatwić sprawę? Chcesz
załatwić sprawę?
Zapewnienie prywatności użytkowników serwisu
Data ostatniej zmiany: 30 grudnia 2004 r.
Dostęp do danych
Do danych wprowadzonych przez użytkowników serwisu e-Inspektorat ZUS mają dostęp jedynie upoważnieni pracownicy jednostek organizacyjnych i administratorzy zajmujący się obsługą serwisu. Wszyscy pracownicy zobowiązani są do zachowania tych danych w tajemnicy. Serwis e-Inspektorat ZUS umożliwia także dostęp do wprowadzonych przez Was danych, które możecie w każdej chwili zmienić.


Ochrona danych
Chronimy dane użytkowników zgodnie z polskim prawem oraz procedurami obowiązującymi w Zakładzie dotyczącymi bezpieczeństwa i poufności przetwarzanych danych.
Systemy informatyczne, które przechowują dane klientów, chronione są odpowiednimi środkami technicznymi.
Na podstawie informacji uzyskanych w trakcie rejestracji tworzymy raporty. Obejmują one jednak wyłącznie zestawienia ogólne i nie zawierają szczegółowych danych o żadnym indywidualnym użytkowniku.


Cookies
W naszych aplikacjach przy realizacji niektórych elektronicznych usług wykorzystujemy informacje zapisywane w plikach "cookies".


Informacje zawarte w logach serwera WWW
W sposób ciągły zbieramy informacje dotyczące wykorzystania poszczególnych stron serwisu przez użytkowników oraz numeryczne adresy internetowe. Na podstawie analizy logów tworzymy raporty, które są wykorzystywane w celach technicznych - związanych z administracją serwisem, jak również w celach statystycznych, przy analizie odwiedzin serwisu przez użytkowników.


Odsyłacze do innych serwisów
Nie zamieszczamy w serwisach ZUS reklam i odsyłaczy do serwisów firm komercyjnych. Nie odpowiadamy za ochronę prywatności stosowaną przez podmioty będące właścicielami serwisów, do których odsyłacze zostały zamieszczone w serwisach ZUS.


Odsyłacze do naszego serwisu
Ze względu na dynamiczny charakter serwisów ZUS prosimy podmioty powołujące się na informacje w nich publikowane o zamieszczanie głównego adresu URL (tj.: http://www.zus.pl lub http://e-inspektorat.zus.pl) wraz z informacją tekstową pozwalającą na jej łatwe wyszukanie.


Zmiany w zapewnieniu prywatności danych użytkowników serwisu
O wszelkich zmianach zasad zapewnienia prywatności będziemy informować użytkowników na stronach serwisu e-Inspektorat ZUS.

POMOC

TWOJE PRAWA I OBOWIĄZKI

PLIKI DO POBRANIA
Program "Płatnik" Program "Płatnik" Kliknij, aby przejść do strony pobierania programu "Płatnik"
Formularze ZUS Formularze ZUS Kliknij, aby przejść do listy formularzy

Jeżeli znasz symbol, którym oznaczono formularz, możesz go odszukać. Wpisz oznaczenie w poniższe okno i naciśnij "Szukaj"
   Szukaj
Inne pliki Inne pliki Tutaj znajdziesz inne materiały (informatory, wydawnictwa, ulotki...) dostępne w postaci plików gotowych do pobrania
Słownik pojęć Słownik pojęć
Zapewnienie prywatności | Zapewnienie jakości | Regulamin Serwis RSS | Mapa | O serwisie | Szkolenia | Pomoc | Do góry
ZUS - strona podmiotowa BIP Ustawa o dostępie do informacji publicznej Wzór wniosku o udostępnienie informacji publicznej